Jak přidat bazarový stroj - inzerát do nabídky

Kdo může inzerovat bazarové stroje

Inzerce bazarových strojů je možná pouze pro registrované autorizované prodejce viz registrace prodejce. Pokud nejste prodejce profesionální techniky a měli byste zájem přidat do nabídky Váš stroj, prosím kontaktujte Vašeho prodejce nebo servisního partnera a požádejte o přidání stroje jeho prostřednictvím.

Jak probíhá přidání inzerátů (strojů)

Pro inzerování Vašich bazarových nabídek nám stačí zaslat informace e-mailem (fotografie+popis+ pdf ke stažení a další informace) nebo nám zaslat odkaz na Vaši aktuální bazarovou nabídku na Vašich internetových stránkách, odkud si všechny informace sami převezmeme.

Všechny ceny na našem portálu jsou uváděny bez DPH, v Kč nebo EUR. Je možné také u daného stroje cenu neuvádět, v tomto případě se pak u dané položky zobrazí cena dohodou/na vyžádání.

Veškeré informace zpracováváme sami, nemusíte se o nic starat, všechny požadované aktualizace (úprava ceny, smazání inzerátu apod.) garantujeme provést nejp. do 1 pracovního dne od zaslání požadavku.

Cena za inzerci

Cena za 1 inzerát činí 200 Kč bez DPH, inzeráty zadané do konce tohoto roku mají automaticky slevu 50%, cena za 1 inzerát tak činí pouze 100 Kč bez DPH.

Žádná další platba se za inzerát neplatí, v nabídce na portálu Machinatio.cz může zůstat tak dlouho, jak bude daný prodejce vyžadovat.