SYNPRO, s.r.o., Velké Bílovice

SYNPRO, s.r.o.

AdresaPodivínská 1559, 691 02 Velké Bílovice

Telefon733 376 775

KontaktJakub Olšina

E-mailobchod@synpro.cz

Webwww.synpro.cz

Provozní doba

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00

Společnost SYNPRO, s.r.o. je česká společnost zaměřená převážně na regionální prodej a servis zemědělské, komunální, zahradní a vinařské techniky. Doplňkovou, ale neméně významnou činností jsou služby, které využívají města, obce, státní podniky a další subjekty.

Našimi hlavními zákazníky jsou obce, technické služby obcí a měst, státní podniky a soukromé firmy poskytující technické služby, ale také soukromí zemědělci a vinaři.

V oblasti komunální techniky se zaměřujeme na výrobky značky Bomford, kterou v České republice zastupujeme. Konkrétně se jedná o vyžínací příkopová ramena s různými pracovními nástavci, mulčovače a dálkově řízené svahové pásové sekačky Flailbot.

Dále se věnujeme univerzálním kloubovým nosičům nářadí od dánské firmy Nilfisk, největšího světového výrobce úklidové techniky. Třetím pilířem našeho sortimentu jsou žací traktory se sběrem a samojízdné mulčovače od výrobce Seco GROUP, a to jak pro profesionální, tak soukromé uživatele.

Velmi důležité jsou pro nás ještě traktory SAME a Lamborghini a manipulační technika Giant, na něž máme rovněž v regionu zastoupení a pracují tady v mnoha obcích k velké spokojenosti uživatelů.

Nově se věnujeme prodeji výrobků italské společnost Bellon Mit, která je jednou z předních společností na mezinárodním trhu v oblasti výroby zařízení pro kompaktní traktory se širokým portfoliem rozděleným do 2 produktových řad. První řada je zaměřena na příslušenství určené k sečení a mulčování trávy v několika velikostech pracovních záběrů. Druhá řada je určena k letní a zimní údržbě silnic, veřejných prostranství a parkovišť. V nabídce jsou zametací kartáče, rovné i šípové radlice a válečkové sypače.